Звернення Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка Володимира Мельника

24.02.2022 | 14:05

Дорога університетська спільното!

Сьогодні вранці російський агресор здійснив повномасштабне вторгнення в Україну, атаці піддалися об’єкти інфраструктури по всій території нашої країни. Незважаючи на цинічну, жорстоку та безпрецедентну для Європи ХХІ століття військову агресію, Українська армія, Українські воїни дають гідну відсіч ворогові.

Наше завдання – діяти організовано та відповідально, консолідувати зусилля та дотримуватися порядку. Закликаю кожного з Вас стежити за офіційними повідомленнями Президента України, Міністерства оборони України, Ради національної  безпеки та оборони України.

Для отримання подальших роз’яснень щодо діяльності Університету в умовах воєнного стану прошу слідкувати за офіційними інформаційними каналами. Освітній  процес в Університеті продовжується в дистанційному режимі.

Віримо у перемогу Української армії, Українського народу в протистоянні з російським агресором.

Бережіть себе та близьких!

Слава Україні!

Володимир МЕЛЬНИК