Зустріч викладачів та аспірантів кафедр міжнародного та європейського права з представниками роботодавців

27.02.2020 | 16:09

26 лютого 2020 року на факультеті міжнародних відносин за участі викладачів та аспірантів кафедр міжнародного та європейського права відбулася зустріч з представниками роботодавців, зокрема, завідувачем кафедри адміністративно-правових дисциплін юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ к.ю.н., проф. Мирославом Ковалівим, в.о.Представника МЗС України у Львові Катериною Терек-Медвецькі та завідувачем кафедри конституційного та міжнародного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» д.ю.н., проф. Віталієм Ковальчуком.