Засідання науково-практичного семінару «Особливості діяльності регіональних аналітичних центрів: євроінтеграційний вимір»

29.03.2016 | 23:11

У рамках проектів Жана Моне: 553355-ЕРР-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE «Субнаціональний вимір ЄС» 29 березня 2016 року на факультеті міжнародних відносин відбулось засідання науково-практичного семінару на тему: «Особливості діяльності регіональних аналітичних центрів: євроінтеграційний вимір».

Директор Центру американських студій, доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Роман Калитчак представив основного спікера семінару – випускницю факультету міжнародних відносин, голову правління ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля», координатора РГ5 «Енергетика, транспорт, довкілля та зміни клімату» Української сторонни Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС Наталію Андрусевич.