Залучення адвокатів-практиків до навчального процесу на спеціальності “Міжнародне право”

29.09.2021 | 11:03

На факультеті міжнародних відносин регулярно відбуваються зустрічі з професіоналами-практиками які діляться своїм успішним досвідом з студентами. Так 27.09. 21 р. на факультеті міжнародних відносин (на платформі зум) відбулась лекція з дисципліни “Адвокатура в Україні та інших правових системах світу” (ОП “Міжнародне право” /магістратура) на тему: “Правовий статус адвоката”, до якої були залучені практикуючі адвокати керівник Адвокатського бюро “Правовий Радник”  к.ю.н. Кавун В.Ф.; керівник Адвокатського бюро “Буковецька і партнери” Буковецька Н.В. та адвокат  Бурак С.В.. На даному заході запрошені гості розповіли про особливості співпраці адвокатів з юрисконсультами, порядок набуття статусу адвоката, а також про специфіку роботи адвоката. Дякуємо шановним гостям за надану інформацію і сподіваємось, що отримані знання стануть в пригоді у майбутній діяльності здобувачів у даній сфері.