Захищаючи Україну, загинув випускник факультету міжнародних відносин Олег Чайковський

22.05.2024 | 11:25

Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Олег Чайковський. Героєві було 35 років.

Олег Чайковський навчався у Приватному закладі «Гімназія Блаженного Климентія Шептицького». Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини». Після завершення навчання працював інженером-економістом у Львові.

Із початком повномасштабного вторгнення росії вступив до Територіальної оборони. З липня 2022 року виконував бойові завдання на Донеччині: спершу у складі 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи, згодом – 23-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. За сумлінну службу Указом Президента України від 18 липня 2023 року був нагороджений орденом «За мужність» III-го ступеня.

Академічна спільнота Львівського університету глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Прощання з Героєм відбудеться 22 травня. Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

https://lnu.edu.ua/zakhyshchaiuchy-ukrainu-zahynuv-vypusknyk-universytetu-oleh-chaykovskyy/