Захист магістерських робіт з питань німецького права та права ЄС

25.06.2016 | 14:59

Студенти факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка 16 червня 2016 року англійською мовою захистили магістерські роботи з актуальних питань німецького права та права ЄС. Особливістю цього захисту є те, що на презентацію наукових досліджень до українських студентів завітав декан юридичного факультету SRH Університету прикладних наук міста Гайдельберг (Німеччина), професор Пітер Баумайстер та німецькі студенти-юристи. Спільний захист наукових робіт став можливим завдяки співпраці факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та юридичного факультету SRH Університет прикладних наук міста Гайдельберг (Німеччина).