Викладачам факультету присвоєно вчені звання

08.06.2022 | 22:09

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 530 від 6 червня 2022 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України № 320 від 7 квітня 2022 року» вченим та випускникам аспірантури Львівського національного університету імені Івана Франка присуджено наукові ступені доктора наук та доктора філософії. Згідно з наказом науковцям Львівського університету присвоєно також вчені звання доцента, професора і старшого дослідника.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Земану Ігорю Васильовичу (кафедра міжнародного права);
  • Зубаревій Антоніні Євгенівні (кафедра міжнародного права);
  • Копчак Маріанні Миколаївні (кафедра іноземних мов);
  • Теленко Ользі Мирославівні (кафедра міжнародних відносин і дипломатичної служби).

З наказом Міністерства освіти і науки України № 530 від 6 червня 2022 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України № 320 від 7 квітня 2022 року» можна ознайомитися за посиланням.

Вітаємо!