Увага! До відома студентів 4-го курсу спеціальностей “Міжнародне публічне право” і “Міжнародне приватне право”

13.04.2020 | 20:40

Бакалаврські роботи, які зареєстровані на кафедрі міжнародного права, повинні бути виконані і надані науковим керівникам в електронній формі в остаточному варіанті до 15 травня 2020 року для перевірки на плагіат, підготовки відгуку і рецензії. Оформлення бакалаврських робіт повинно відповідати вимогам методичних вказівок щодо написання кваліфікаційних робіт, які розміщені на сайті кафедри міжнародного права.

У разі виникнення проблемних питань звертатись до наукових керівників, в крайньому випадку – до завідуючого кафедрою Репецького Василя Миколайовича за такою адресою: repetsky-vasyl@ukr.net.