Щира подяка Аскольду Лозинському за дарування студентам 200 примірників його книги «35 Есеїв»

19.04.2021 | 12:27

Факультет міжнародних відносин висловлює щиру вдячність пану Аскольду Лозинському, президенту Світового Конгресу Українців у 1998-2008 рр. за передані для дарування студентам факультету 200 примірників його книги «35 Есеїв».

Аскольд Лозинський, як він сам зазначає, народжений у сім’ї українських політичних емігрантів у Нью-Йорку 8 лютого 1952 р., отримав вищу юридичну освіту, і крім професійної роботи, займався громадською в інтересах української громади. Аскольд Лозинський відомий також як активний публіцист, останні статті якого об’єднані в збірку «35 Есеїв». У своїх публіцистичних працях автор привертає увагу до багатьох актуальних проблем сучасної України та сучасних США, враховуючи свій міжнародний громадський досвід.

Книга буде корисна читачам, які цікавляться життям української діаспори та поглядами українців за кордоном на реформи в Україні. Примірники книги студенти нашого факультету можуть отримати в деканаті.