Представники факультету взяли участь в заходах проєкту Програми NAWA «Підтримка співпраці Опольського університету з українськими університетами в рамках альянсу FORTHEM»

24.04.2023 | 22:51

Впродовж 18-22 квітня 2023 року науково-педагогічні працівники факультету міжнародних відносин, зокрема, заступник декана факультету міжнародних відносин, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Юрій Федунь, доцент кафедри європейських та регіональних студій Ігор Зінько та доцентка кафедри європейських та регіональних студій, Інституційна координаторка програми Еразмус+ у Львівському університеті, керівниця Сектору академічної мобільності відділу міжнародних зв’язків Оксана Краєвська відвідали Опольський університет (м. Ополе, Польща) та взяли участь у першому заході в рамках реалізації проєкту «Підтримка співпраці Опольського університету з українськими університетами в рамках альянсу FORTHEM» https://www.forthem-alliance.eu/, що фінансується Польським національним агентством академічних обмінів (NAWA).