Оксана Краєвська взяла участь у 7-ій глобальній конференції з міжнародних досліджень «Міжнародні відносини у світі, що змінюється: розуміння спадкоємності, змін та конкуренції»
Доцентка кафедри європейських та регіональних студій Оксана Краєвська взяла участь у 7-ій глобальній конференції з міжнародних досліджень: «Міжнародні відносини у світі, що змінюється: розуміння спадкоємності, змін та конкуренції», яка була організована Всесвітнім комітетом міжнародних досліджень (WISC) у співпраці з Варшавським університетом (м. Варшава, РП) з 24 по 26 липня 2024 р.
Оксана Краєвська виступила з доповіддю на тему “ЄС та Україна: виклик інтеграції під час війни” в межах секції “WC07 – Перезавантаження європейського міжнародного суспільства” та взяла участь в низці інших секцій, які відбувалися впродовж цих трьох днів. Цьогорічна конференція об’єднала понад 500 науковців і дослідників з усього світу та була присвячена обговоренню питань сучасних міжнародних відносин. З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням https://www.wiscnetwork.net/warsaw2024#conference-program
Зазначимо, що Всесвітній комітет міжнародних досліджень (WISC) – це об’єднання національних та міжнародних професійних асоціацій, що займаються різними аспектами міжнародних досліджень та має за мету об’єднати науковців, які працюють над різними аспектами міжнародних студій https://www.wiscnetwork.net/