Оголошення – Міжнародна конференція “Воєнні біженці з України. Рік у Польщі”

09.03.2023 | 18:49

Львівський національний університет імені Івана Франка, Факультет міжнародних відносин, Кафедра міжнародних економічних відносин, Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету, Міграційна платформа EWL, Фонд підтримки мігрантів на ринку праці «EWL» запрошують на конференцію за результатами дослідження Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету, Міграційної платформи EWL та Фонду підтримки мігрантів на ринку праці EWL Воєнні біженці з України. Рік у Польщі

(13 березня 2023 року, о 12:00 год., Конференц-зала (ауд.205) факультету міжнародних відносин, вул. Січових Стрільців, 19).

Дослідження проведене на замовлення Канцелярії Прем’єр-міністра Польщі 10-16 лютого 2023 року Міграційною платформою EWL, Фундацією EWL та Центром Східноєвропейських студій Варшавського університету. Загалом було опитано 400 громадян України, які прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Результати дослідження прокоментують експерти Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету та Міграційної платформи EWL:

• проф. Ян Маліцький, директор Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету
  • Марцін Колодзейчик, директор міжнародної рекрутації Міграційної платформи EWL
  • Маргарита Ситник, речниця Міграційної платформи EWL

У дослідженні розглядаються важливі питання, зокрема:

• ЯК ДОВГО перебувають біженці з України в Польщі?
  • ЧИ планують вони залишатися в Польщі надовше?
  • КОЛИ українські біженці почали працевлаштовуватися після прибуття до Польщі?
  • ЧИ мали вони можливість змінити роботу під час перебування в Польщі?
  • З ЯКОЮ МЕТОЮ громадяни України відвідували Польщу до початку війни?
  • ЯКИМИ біженці з України бачать польсько-українські відносини після закінчення війни?

Дискутанти: проф. Грабинський І., проф. Сторонянська І., проф. Садова У., проф. Українець Л., проф. Шамборовський Г., доц. Ґерлах І., доц. Земан І., Лех-Дебера А.

За додатковою інформацією звертайтесь: Доц. Ґерлах І.В. (+38 067 7331986; iryna.yeleyko@lnu.edu.ua)

Запрошення_Конференція