Обговорення ОП «Міжнародний менеджмент» зі студентами-магістрантами

21.05.2023 | 17:47

17 травня 2023 року о 16.00 на кафедрі міжнародних економічних відносин відбулось обговорення змін до освітньої програми «Міжнародний менеджмент» з студентами групи МВЕМ-11. Під час дискусії студенти мали нагоду висловити свої зауваження та побажання щодо дисциплін, які входять до магістерської освітньої програми. Зокрема, було висловлено побажання щодо розширення дисципліни «Глобальне підприємництво» на два семестри, збільшення кількості семінарів для дисципліни «Міжнародний інноваційний менеджмент», а також викладання ряду дисциплін англійською мовою. Студенти запропонували ввести додатково заняття з розмовної англійської мови, додати дисципліни, які б висвітлювали питання крос-культурного менеджменту, проектного менеджменту, крипто валютних ринків.

Як найбільш цікаві варіанти поза аудиторних робіт студенти назвали тренінги та майстер класи, а також спеціалізовані консультації.

Загалом, студенти високо оцінили освітню програму «Міжнародний менеджмент»