На факультеті міжнародних відносин відкрили меморіальні таблиці дипломатам УНР та ЗУНР

17.10.2020 | 20:00

16 жовтня 2020 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття меморіальних таблиць дипломатам УНР та ЗУНР, а також засновникам Львівської школи міжнародного права та Дипломатичних студій. Захід відбувся у рамках святкування 90-річчя заснування у Львівському університеті Дипломатичних студій.

Перша меморіальна таблиця вшановує пам’ять видатних дипломатів УНР/ЗУНР, які навчались і працювали у Львівському університеті й представляли інтереси України на міжнародному рівні. Друга меморіальна таблиця вшановує студентів та професорів Львівського університету, які були засновниками Дипломатичних студій у Львівському університеті, а також фундаторами сучасного міжнародного права.