Міжнародна країнознавча навчальна поїздка країнами Європи

21.07.2022 | 20:55

З 28 червня по 13 липня 2022 року студенти факультету міжнародних відносин Львівського університету під керівництвом доценток Оксани Онищук  та Маріанни Копчак здійснили III Міжнародну країнознавчу навчальну поїздку країнами Європи. Поїздка передбачала візити у дипломатичні установи та міжнародні організації за маршрутом: Львів – Краків – Братислава – Відень – Інсбрук – Вадуц – Берн – Женева – Базель – Страсбург – Париж – Люксембург – Трір – Вюрцбург – Нюрнберг – Прага – Львів. Поїздка відбулася злагоджено, у теплій та дружній атмосфері, а добре продумана насичена програма, реалізована на високому рівні, допомогла студентам  почерпнути максимум корисної та пізнавальної інформації, осмислити правильність вибраного ними фаху, а також відпочити та збагатитися духовно.