Факультет міжнародних відносин висловлює глибокі співчуття у зв’язку із смертю Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Таїланд Андрія Бешти

30.05.2021 | 11:46

З глибоким сумом сповіщаємо, що 30 травня на 45-му році життя відійшов у вічність Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Петрович Бешта.

Андрій Бешта у 1998 році закінчив факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, працював у центральному апараті МЗС, Постійному представництві України при ООН, з 2015 року обіймав посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Таїланд, з 2017 року був також послом України в Лаосі та М’янмі за сумісництвом.

Факультет міжнародних відносин сумує і висловлює глибокі співчуття рідним та близьким!