До уваги студентів спеціальності “Міжнародне право”

04.07.2020 | 01:26

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МІЖНАРОДНЕ ПРАВО», ЯКІ УСПІШНО ЗАВЕРШИЛИ 1 КУРС!

З вересня 2020 року Ви повинні обрати одну з чотирьох спеціалізацій, передбачених освітньо-професійною програмою та навчальним планом підготовки бакалаврів за спеціальністю «міжнародне право», а саме:

Кафедра міжнародного права:

• спеціалізація «Міжнародне публічне право»;
  • спеціалізація «Міжнародне приватне право».

Кафедра європейського права:

• спеціалізація «Право Європейського Союзу»;
  • спеціалізація «Міжнародна адвокатура».

Обрана спеціалізація не змінюється, студент за нею закріплений протягом всього навчання на бакалавраті.

Для обрання спеціалізації кожен студент має власноручно написати заяву встановленого зразка, завідувачу відповідної кафедри (кафедра міжнародного права – проф. Репецький В.М., кафедра європейського права – проф. Микієвич М.М.).

Заяви на спеціалізацію у відсканованій або сфотографованій формі мають бути надіслані до 01.08.2020 р. на електронну адресу тієї кафедри, спеціалізацію якої обрано.

Кафедра міжнародного права (repetskyvasyl@ukr.net)

Кафедра європейського права (eulaw.intrel.faculty@lnu.edu.ua)

У випадку перевищення кількості заяв на певну спеціалізацію та наявності студентів, які не подали заяви до вказаного терміну, розподіл буде проходити в адміністративному порядку.

Зразок заяви 2 курс