Два онлайн-курси Освітнього центру Верховної Ради України розроблені для школярів і студентів із метою поглиблення знань щодо особливостей діяльності та функцій парламенту України.

Онлайн-курси були розроблені Освітнім центром Верховної Ради України в межах Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа. Ці курси можна використовувати в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти та закладів вищої освіти.

2 червня 2021 о 12:00 за підтримки Мінцифри відбулася онлайн-презентація курсів:

• для школярів — «Наш парламент: вивчаємо та розуміємо»;

• для студентів — «Наш парламент: розуміємо та впливаємо».

Захід проходив за участі заступниці Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк.

Участь в онлайн-презентації взяли викладачі та працівників закладів освіти, а також школярі, студенти та їхні батьки.