Старости і порадники

Староста академічної групи є представником деканату та студентської  ради для організаційного забезпечення навчального процесу в академічній групі, управління студентським колективом при залученні групи до всіх організаційних заходів, які здійснюються ректоратом, деканатом та студентською  радою або за їх дорученням.

Староста призначається розпорядженням декана факультету з числа кандидатів, запропонованих академічною групою. Кандидатура старости має бути узгоджена з куратором групи, головою студентської ради факультету. Кандидатура його заступника узгоджується з деканатом.

Старостою академічної групи може бути один з кращих за успішністю студентів, який відзначається високими моральними якостями, користується авторитетом та пошаною серед студентів групи, має позитивний вплив на колектив групи, володіє організаторськими здібностями.

Порадник (куратор) академічної групи призначається для надання допомоги студентам у формуванні студентського колективу групи, проведенні індивідуальної навчально-виховної роботи, здійснення зв’язків із батьками студентів, з’ясування проблем студентів, надання їм можливої допомоги, контролю за навчальним процесом тощо. Куратором студентської групи може бути викладач, який користується авторитетом, відзначається високими моральними якостями, володіє неабиякою педагогічною майстерністю і організаторськими здібностями та може забезпечити позитивний виховний вплив на студентів.

2018-2019 н.р.

Cтарости академічних груп факультету міжнародних відносин денної форми навчання на 2018-2019 н.р.

1-й курс

МВР-11 Васильців Святослав Володимирович
МВР-12 Гудима Сергій Іванович
МВР-13 Квасовський Дмитро Олександрович
МВР-14 Прибила Василина Зіновіївна
МВР-15 Чура Аліна Романівна
МВП-11 Фіткалюк Олександра Іванівна
МВП-12 Зінько Іванна-Ярина Романівна
МВП-13 Кузьмак Ярина Ігорівна
МВП-14 Паска Юлія Олегівна
МВК-11 Демченко Анастасія Олегівна
МВЕ-11 Ватажок Віталій Станіславович
МВЕ-12 Гуцул Оксана Анатоліївна
МВБ-11 Мисько Андріана Олександрівна
МВІ-11 Кріль Катерина Романівна

2-й курс

МВР-21 Гірняк Юлія Ігорівна
МВР-22 Чорнобай Марія Володимирівна
МВР-23 Мельник Любомир Васильович
МВР-24 Рибак Ольга Ігорівна
МВП-21 Гаврилишин Василь Володимирович
МВП-22 Свобода Анастасія Євгенівна
МВП-23 Антоняк Марта Ігорівна
МВК-21 Чорномаз Катерина Борисівна
МВЕ-21 Занько Лук’яна Зіновіївна
МВБ-21 Коцупир Ірина Василівна
МВІ-21 Соломка Ольга Віталіївна

3-й курс

МВР-31 Грошева Олександра Юріївна
МВР-32 Остапович Катерина Андріївна
МВР-33 Мережко Владислав Віталійович
МВР-34 Кец Оксана Ярославівна
МВП-31 Пасека Олена Федорівна
МВП-32 Ткачук Олеся Ігорівна
МВП-33 Іванич Ірина Анатоліївна
МВК-31 Шкут Вікторія Русланівна
МВЕ-31 Зінько Олександр Ігорович
МВЕ-32 Волошин Соломія Миколаївна
МВБ-31 Лелюх Діана Володимирівна
МВБ-32 Гасій Марта-Ірина Юріївна
МВІ-31 Жемелко Ірина Тарасівна

4-й курс

МВР-41 Вакульчук Євген Олексійович
МВР-42 Бідзюра Анна Олександрівна
МВР-43 Монастирьов Олексій Юрійович
МВР-44 Гринишин Роман Олександрович
МВП-41 Марциняк Марта Володимирівна
МВП-42 Лисюк Марія Василівна
МВП-43 Лукашук Дар`я Андріївна
МВК-41 Коляда Анастасія Юріївна
МВЕ-41 Вовк Ольга Володимирівна
МВЕ-42 Яковець Роксолана Орестівна
МВБ-41 Зварищук Вікторія Володимирівна
МВІ-41 Співак Костянтин Ігорович

5-й курс

МВР-51 Сагайдак Надія Михайлівна
МВП-51 Марочкович Анна Іванівна
МВК-51 Котулай Ярослав Євгенійович
МВЕ-51 Михайлів Юлія Віталіївна
МВІ-51 Кірик Галина Сергіївна