Звітна наукова конференція університету за 2017 рік

05.02.2018 | 14:51

Аудиторія 205, вул. Січових Стрільців, 19

Керівник секції – проф. Мальський М.З.

Секретар секції – проф. Микієвич М.М.

П л е н а р н е   з а с і д а н н я 8 лютого, 10 год 00 хв

1. Про підсумки наукової діяльності факультету міжнародних відносин у 2017 р. і завдання на 2018 р. Проф. Мальський М.З.

2. Україна в сучасних геополітичних концепціях: нові реалії міжнародного порядку. Проф. Мальський М.З.

3. Перспективи розвитку правових форм співпраці між Україною та ЄС після набуття чинності Угоди про асоціацію між ними. Проф. Микієвич М.М.

4. Методологічні засади дослідження логосфери політики. Доц. Бик І.С.

5. Теоретичні аспекти виявлення абсолютних і відносних еколого-економічних переваг у міжнародній торгівлі. Проф. Грабинський І.М.

6. Територіальні структури держави. Неофедералізм і неорегіоналізм. Проф. Антонюк Н.В.

7. Правовий статус спеціальних місій у сучасній міжнародній практиці. Проф. Репецький В.М.

8. Антикризова політика економічної дипломатії. Проф. Присяжнюк Ю.І.

9. Циклічні та довгострокові чинники економічного зростання у постсоціалістичних країнах: 30 років реформ і трансформації. Доц. Біленко Ю.І.

Програма конференції