Зустріч з професором Університету Вітовта Великого (м. Каунас, Литва) Міндаугасом Юркінасом

15.03.2019 | 10:08

14 березня 2019 року в рамках проекту Еразмус+ КА2 “Переосмислення регіональних досліджень: Балтійсько-Чорноморський зв’язок” на факультеті міжнародних відносин відбулася зустріч з професором кафедри регіонознавства Університету Вітовта Великого (м. Каунас, Литва) Міндаугасом Юркінасом, а також семінар для студентів 4 курсу спеціалізації “Європейська політика” в рамках пілотного курсу “Політичні системи країн Балто-Чорноморського регіону” на тему “Політичні партії та вибори у країнах Балтійського регіону” за участю п. Юркінаса.

Нагадаємо, що загальною метою проекту є впровадження в Україні англомовної магістерської програми “Балто-Чорноморські регіональні студії”. Півторарічна магістерська програма з вивчення Балто-Чорноморського регіону, розпочинається з 1 вересня 2019 року на факультеті міжнародних відносин. Програма буде орієнтована як на українських, так і на іноземних студентів, чиї академічні інтереси або практична діяльність є тісно пов’язані з Балтійським та Чорноморським регіонами.