Зустріч з Директором Світового Банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен та лекція «Причини економічної кризи в Україні та шляхи її подолання»

10.12.2016 | 11:31

8 грудня 2016 року у конференцзалі факультету міжнародних відносин відбулася зустріч з Директором Світового Банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен та лекція провідного економіста та Керівника програм Світового Банку (економічна політика, банківський сектор, приватний сектор, державне управління та подолання бідності) Фарука Кхана на тему: «Причини економічної кризи в Україні та шляхи її подолання», організовані Центром інноваційних знань Світового Банку та кафедрою міжнародного економічного аналізу і фінансів.

У зустрічі також взяли участь представники Світового Банку – керівник програм з питань інфраструктури та сталого розвитку Людмила Бутенко, керівник програм (сектор людського розвитку) Фон Зао, керівник служби зовнішніх зв’язків Дмитро Деркач та економіст у справах України Анастасія Головач.

Під час зустрічі відбулося обговорення сучасного стану економіки України та можливих шляхів виходу з кризи.

wb1

wb2