Відкриття Лабораторії міжнародних інформаційних систем та суспільних комунікацій

20.04.2018 | 00:02

На факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка упродовж 2012-2016 років реалізовувався проект Темпус «Розробка та впровадження багатомовних освітніх програм в університетах Грузії та України»  (530360-2012-GE-JPCR DIMTEGU  – Development  and Introduction  of  Multilingual Teacher  Education  programs  at  Universities  of Georgia and Ukraine»).

Результатом проекту є не тільки впровадження спеціалізації «Міжнародна багатомовна освіта» на факультеті міжнародних відносин, а й відкриття нової мультилінгвальної лабораторії (Лабораторії міжнародних інформаційних систем та суспільних комунікацій). Відкриття мультимедійного класу стало одним із останніх етапів імплементації спільного проекту.