Відкрита дискусія «Як зробити інтелект ресурсом для розвитку України?»

09.05.2016 | 20:47

Відкрита дискусія у Львові про інтелектуальний розвиток України

13 травня 2016 року об 11:00 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує всіх охочих мешканців Львова до участі у відкритій дискусії «Як зробити інтелект ресурсом для розвитку України?». Під час заходу учасники зможуть послухати провідних експертів у галузі освіти, культури та науки, дізнатись у них про інтелектуальний потенціал України, можливості навчання для українських студентів та викладачів,  реформування вищої освіти в України, співпрацю Україна-ЄС у сферах бізнесу, культури та науки.

Захід має на меті акцентувати увагу на тому, що європейський шлях передусім включає в себе сьогодні здатність продукувати нові ідеї, виробляти модернізаційні рішення, будувати економіку знань, будувати суспільство, де розум та інтелект будуть одним із головних критеріїв успіху.

Подія відбувається за підтримки Інформаційного центру Європейського Союзу при Львівському національному університеті імені Івана Франка: http://centres.lnu.edu.ua/eui/

Що?     Відкрита дискусія «Як зробити інтелект ресурсом для розвитку України?»

Коли?  13 травня 2016 року, п`ятниця, 11.00-13.00

Де?      м. Львів, кафе «Тераса на Ринку», пл. Ринок, 1, участь безкоштовна, вхід вільний

Експерти дискусії:

• Мар`яна Луцишин – Керівник Західноукраїнського офісу Європейської бізнес асоціації
  • Вікторія Бриндза – Учасниця Несторівської групи, старший аналітик компанії pro.mova, викладач критичного мислення в УКУ
  • Оксана Краєвська – Координатор програми Еразмус+ в ЛНУ ім. І Франка
  • Юрій Рашкевич – Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету «Львівська політехніка», координатор програм Tempus, Erasmus+
  • Лілія Боровець – Співзасновниця Центру інноваційної освіти «Про.Світ», краудфандингової платформи для освітніх проектів GoFundEd

Модератор:      Тарас Яценко, cпівзасновник та керівник медіа-хабу «Твоє місто» (tvoemisto.tv)

Учасники дискусії обговорять такі питання:

• Інтеграція України в європейський освітній та науковий простір
  • Освітні програми ЄС та можливості для української молоді, викладачів
  • Передумови для розвитку інтелектуального капіталу України
  • Інтелектуальний капітал та бізнес
  • Робота програм Tempus, Erasmus+ в Україні, передумови до наближення вищої освіти в України до європейських практик

Пряму трансляцію дискусії дивіться на онлайн-порталі «Твоє Місто»: http://tvoemisto.tv/

Запланована дискусія у Львові відбувається  в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), що Представництво ЄС в Україні проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За подальшою інформацією прохання звертатись до: Ольги Гуртовенко, тел. +38(050)82-02-777, ogurtovenko@internews.ua.