V Міжнародна науково-практична конференція «Міграційні Процеси в Сучасному Світі»

21.03.2016 | 11:57

Шановні колеги,

Рада Молодих Вчених факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та Рада Молодих Вчених Факультету теології Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині запрошують Вас взяти участь в V  Міжнародній науково-практичній конференції «Міграційні Процеси в Сучасному Світі»яка відбудеться 22 квітня 2016 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка.

Для участі у конференції необхідно зареєструватися до 10 квітня 2016 року за посиланням http://goo.gl/forms/QVdUFahoKR

За результатами конференції планується опублікування збірника наукових праць «Сучасні тенденції міжнародних відносин:політика, економіка, право» із присвоєнням УДК, ББК, авторського знаку та ISSN.

Кінцевий термін подання матеріалів для публікації: 10 травня 2016 року.

Після опублікування, збірники матеріалів конференції будуть розіслані авторам поштою за вказаною в реєстраційній формі адресою.

Рада Молодих Вчених
факультету міжнародних відносин