Студії латиської мови та латвійської культури запрошують

22.03.2016 | 22:47

Студії латиської мови та латвійської культури на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка запрошують студентів, які вже вивчають латиську мову, а також усіх охочих вивчати мову, літературу та культуру народу Латвії, брати участь у спільних проектах, які передбачають поїздки до Балтійського регіону (навчання, стажування, експедиції, екскурсії тощо).

По завершенню курсу охочі можуть скласти іспит на знання мови у Ризі й отримати сертифікат Латвійського Університету.

Зустріч із викладачем щопонеділка о 13.50 та щоп’ятниці о 18.00 у 104 ауд. на факультеті міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка за адресою:
вул. Січових Стрільців, 19.

викладач Dr. philol. Юрій Садловський
ел. адреса: sadlovsky2010@gmail.com

Львівські студенти із сертифікатами після іспиту з латиської мови (2015 р)

Сертифікат нашого студента (2015 р)