Студенти факультету – лауреати конкурсу перекладів латвійських класиків

14.01.2016 | 12:08

Оголошений ЮНЕСКО рік 2015, – був роком латвійських класиків Райніса і Аспазії, приурочений їх 150-річчю. Впродовж усього минулого року майже 60 студентів з цілого світу, від Америки і до Китаю, брали активну участь у конкурсі перекладів художніх та публіцистичних творів цього творчого подружжя. Студенти факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка, які вже понад рік вивчають латиську мову, теж завзято долучилися до літературно-перекладацького конкурсу. У результаті дві студентки (Віта Дидяк – за краще есе про Райніса та Франка й Оксана Міхель – за кращі переклади творів Райніса) стали лауреатами конкурсу, а в грудні Віта Дидяк брала участь в урочистостях та нагородженнях у столиці Латвії.

dd