22.04.2019 | 22:53

Студенти факультету міжнародних відносин К.Горощак та Д.Новашок зайняли призові місця у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародне право». Зокрема, Д.Новашок зайняв 2-е місце (науковий керівник – доц. Малига В.А.), а К.Горощак – 3-є місце (науковий керівник – доц. В.В.Гутник).

Підсумкова науково-практична конференція у межах другого етапу другого туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, на якій і були визначені призери, відбулася 19 квітня 2019 року в Національному університеті «Одеська юридична академія».