Студентка факультету Ольга Шкрум’як перемогла на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

23.04.2019 | 00:15

Студентка факультету міжнародних відносин Ольга Шкрум’як завоювала Диплом 1-го ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини» за свою роботу на тему “Економічні ефекти функціонування NAFTA, причини протекціонізму США, можливості створення USMCA” (науковий керівник – доц. Юрій Біленко).

Загалом на конференції з доповідями виступили 17 студентів з 17 закладів вищої освіти України. Рейтинг визначався сумою балів, отриманих за виступ на науково-практичній конференції (максимум 10 балів від одного члена галузевої конкурсної комісії – їх було 20).

Вітаємо!