Стажування викладачів факультету у Польщі

29.09.2018 | 20:09

18-21 вересня 2018 року викладачі факультету міжнародних відносин Ю.І. Присяжнюк (завідувач кафедри міжнародних відносин та дипломатичної служби), І.С. Бик (завідувач кафедри іноземних мов), М.Л. Гладиш (доцент кафедри міжнародних відносин та дипломатичної служби), О.А. Краєвська (доцент кафедри країнознавства і міжнародного туризму) та І.В. Лосєва (доцент кафедри іноземних мов) відвідали університет ім. Адама Міцкевича в Познані (факультет політичних наук і журналістики). Зустріч відбулася в рамках проекту Еразмус+ “Переосмислення регіональних досліджень: Балто-Чорноморський зв’язок 586281-EPP-1-2017-1-EEEPPKA2-CBHE-JP”, який стартував на факультеті міжнародних відносин 15 жовтня 2017 року і триватиме до 14 жовтня 2020 року. Програмою візиту було передбачено проведення навчального семінару для викладачів факультету міжнародних відносин, які залучені до реалізації проекту на факультеті, завданням якого є модернізація регіональних досліджень в Україні шляхом впровадження англомовної магістерської програми з Балто-Чорноморських регіональних студій.