Осіння школа «Добре врядування через залучення громадянського суспільства в Україні»

05.10.2015 | 18:29

З 19 по 23 жовтня 2015 року на факультеті міжнародних відносин відбудеться осіння школа «Добре врядування через залучення громадянського суспільства в Україні» (Good Governance through Civil Society Engagement), яку проводитимуть викладачі Університету Тарту (Естонія) та факультету міжнародних відносин Університету за підтримки Інформаційного центру ЄС .

Осіння школа організована в рамках проекту «Добре врядування через залучення громадянського суспільства в Україні», який фінансується Estonian MFA Development Cooperation.

Осіння школа відкрита для українських студентів, які закінчили принаймні 2 роки навчання (3-4 курс) та студентів магістратури.
Мова навчання – англійська.
Участь безкоштовна.

Кінцевий термін подачі заявок: 8 жовтня 2015 року.
Просимо усіх бажаючих надсилати мотиваційний лист і резюме координатору проекту Лаурі Руп ( е-мейл: laura.roop@ut.ee )
Кандидати будуть повідомлені про результати 12 жовтня 2015 р.

announcement