Open Day PwC для студентів старших курсів та випускників

14.06.2018 | 17:19

У зв’язку з відкриттям офісу у м. Львові, консалтингова компанія зі світовим іменем PwC (PricewaterhouseCoopers) 18.06.2018 року організовує open day для студентів старших курсів та випускників ЛНУ.

Компанія планує найняти щонайменше 350 осіб. Центр PwC у Львові забезпечить відмінні умови праці, а також унікальні освітні та кар’єрні можливості для талановитої молоді.

Такий захід стане чудовою нагодою для молоді ознайомитись з особливостями роботи в компанії, а також ринком праці Львова та області.

Також запрошуємо до участі в заході професорсько-викладацький склад ЛНУ.

Дата проведення: 18 червня 2018 року, 15.00 год.

Місце проведення: м. Львів, вул. Шевченка 111А, 3 поверх.

Для участі необхідно попередньо зареєструватись за ел. адресою: snizhana.piatash@pwc.com

Інформаційна довідка

PricewaterhouseCoopers – міжнародна мережа компаній, що пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту. Компанія існує більш ніж 160 років та входить до «великої четвірки» аудиторських компаній. Штаб-квартира мережі базується в Лондоні. У 2016 році 425 компаній з світового рейтингу корпорацій FT Global 500 були клієнтами PricewaterhouseCoopers.

PwС активно працює в Україні з 1993 року. Регіональна мережа включає головний офіс в Києві і представництва у Львові і Дніпрі, в яких працюють понад 400 осіб. Мережа фірм PwC, до якої входить PwC Україна, працює в 157 країнах, де близько 223 000 фахівців надають аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги найвищої якості.

Прибуток PricewaterhouseCoopers в 2017 році склав 29,2 млрд доларів.

Роботу експертів PwC в Україні спрямовано на надання конструктивних і дієвих консультацій: узагальнюючи світовий і український досвід, надання практичних рекомендацій для бізнесу.

Офіс компанії у Львові: вул. Шевченка 111А