Оголошення – Наукова конференція “НАТО від А до Я”

08.04.2017 | 19:13

«У час, коли тінь СРСР згустилася над Європою, 12 країн по обидва боки Атлантики об’єдналися для захисту своєї безпеки і головних цінностей: свободи, демократії, прав людини і верховенства закону».

Ці слова Генерального Секретаря Андерса Фог Расмуссена адресовані саме НАТО.

З часів утворення, 4 квітня 1949 року, вона зазнала неабияких змін, і сьогодні, коли Організація Північноатлантичного Договору є ключовим гарантом в системі колективної безпеки, все ж має місце загроза існування Альянсу. Розглядати майбутнє НАТО можна в багатьох розрізах. Саме це й стане темою обговорення на нашій конференції, організованій Комітетом зовнішньої діяльності Cтудентської ради факультету міжнародних відносин! Спікерами для вас будуть зацікавлені в даному питанні студенти, що мають прагнення детальніше розібрати особливості найбільш міцного та послідовного у своїх діях воєнно-політичного блоку на честь його річниці.

Тож, чекаємо на вас і на плідну дискусію, нам є, що обговорити!
10 квітня, 15:00, факультет міжнародних відносин, аудиторія 205.