Оголошення – Інформаційний центр ЄС та Представництво ЄС запрошують

28.03.2017 | 11:16

28-30 березня 2017 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Львів з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів у Львівському національному університеті імені Івана Франка, а саме:

Що?  Лекція «Сильніші разом: розбудова політичного та економічного партнерства між Україною та ЄС»
Для кого: для молоді, студентів Львівського національного університету ім. Івана Франка
Коли? 28 березня, 15.00 – 16.00
Де?  м. Львів, Львівський національний університет ім. Івана Франка, вул. Університетська, 1, Дзеркальна зала, 2 поверх

Хюґ Мінґареллі, Посол ЄС в Україні, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні розкаже студентам про ключові моменти у відносинах між Україною та ЄС, основні реформи, які має провести Україна та пріоритети Представництва ЄС.

Що? Вікторина на знання фактів ЄС з фотовиставкою «Впізнай миттєвості твоєї Європи»
Коли/де?  29 березня, 15.00 – 17.00, м. Львів, парк навпроти головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка, вул. Університетська, 1

Усі охочі отримають можливість:

–          виграти пам’ятні призи під час вікторини на знання фактів про ЄС
–          долучитись до вуличної фотовиставки та отримати фото на пам’ять
–          поставити запитання експертам з Представництва ЄС
–          дізнатись більше про інформаційну кампанію «Будуймо Європу в Україні»
–          ознайомитися з довідковими публікаціями  та  інформаційними матеріалами на європейську тематику

Що? Інтерактивна гра для молоді на тему «Засідання Ради ЄС: чи отримає Україна безвіз?»
Для кого: студенти, школярі старших класів
Коли/де? 29 березня, 10.00 – 12.00, м. Львів, ЛНУ ім.Івана Франка, факультет міжнародних відносин, вул.Січових Стрільців, 19,к.№207

Гра-зустріч для старшокласників та студентів допоможе розібратися у тому, як працюють інституції Європейського Союзу, що таке Рада ЄС та у чому її особливість. Також учасники отримають інформацію про те, у який спосіб у ЄС ухвалюють закони та дізнаються багато нових та цікавих фактів про країни Європейського Союзу.

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Ольги Гуртовенко, 050 82 02 777, ogurtovenko@internews.ua та Катерини Юдіної, 093 750 36 38, kudina@internews.ua