Науковий семінар кафедри іноземних мов

26.12.2017 | 21:11
26 грудня 2017 року на кафедрі іноземних мов факультету міжнародних відносин відбулося чергове засідання наукового семінару, під час якого було представлено наукову доповідь на тему:
“Чи можлива вербальна агресія без насильства і вербальне насильство без агресії?”
Доповідач: доцент кафедри іноземних мов Оксана Гаврилів.
Доповідь була присвячена лінгвістичному аналізу випадків ненасильницького вживання агресивних мовленнєвих актів (у ролі вигуків, при непрямій вербальній агресії, при “фіктивній вербальній агресії”), а також можливостей вербального насильства без застосування агресивних мовленнєвих актів. Акцент було зроблено на особі слухача/спостерігача  і особливостях його сприйняття непрямої вербальної агресії. Емпіричну основу доповіді становить матеріал, зібраний під час стажування дослідниці у Віденському університеті.