Міжнародна конференція «Статус цивільних осіб у сучасних збройних конфліктах. Спадщина Рафаеля Лемкіна»

20.10.2015 | 11:30

15-16 жовтня 2015 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася міжнародна конференція на тему «Статус цивільних осіб у сучасних збройних конфліктах. Спадщина Рафаеля Лемкіна». Співорганізаторами конференції були факультет міжнародних відносин ЛНУ та інститут міжнародних відносин Варшавського університету за підтримки фонду польсько-німецької співпраці. Спеціальним гостем був колишній міністр закордонних справ Польщі професор Адам Даніель Ротфельд.

Основною метою конференції було обговорення постаті і спадщини випускника Львівського університету Рафаеля Лемкіна, творця терміну «геноцид», автора проекту Конвенції про запобігання та покарання за злочини геноциду, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН 9 грудня 1948 року.

Прес реліз