Магістерська програма «Балто-Чорноморські регіональні студії»

28.02.2019 | 22:31
1 вересня 2019 р. на факультеті міжнародних відносин розпочинається півторарічна англомовна магістерська програма «Балто-Чорноморські регіональні студії». Навчальні модулі програми розроблені у партнерстві з провідними європейськими та вітчизняними університетами та нададуть студентам чудову можливість отримати міждисциплінарний досвід навчання в поєднанні з інноваційними методами викладання. Програма буде орієнтована як на українських, так і на іноземних студентів, чиї академічні інтереси або практична діяльність є тісно пов’язані з Балтійським та Чорноморським регіонами. Впровадження магістерської програми запровадить комплексне вивчення Балто-Чорноморського регіону, його історичного, політичного, соціально-економічного та культурного розвитку.