Імітація багатосторонніх переговорів на факультеті міжнародних відносин

18.05.2017 | 23:07

У рамках НД «Переговорний процес у міжнародній практиці» три групи третього курсу спеціальності «міжнародні відносини» 13-го, 15-го та 16-го травня провели імітації багатосторонніх переговорів.

Практикум проходив у форматі міжнародної конференції з врегулювання гіпотетичної проблеми «Траблленду» – вигаданої бунтівної провінції у складі авторитарної держави «Зулудан». Ця ситуація моделювала одну з типових для країн, що розвиваються, ситуацію, яка загрожує регіональній безпеці та вимагає невідкладного міжнародного втручання.

Студентів кожної групи було поділено на команди, які за сценарієм представляли за столом переговорів різних за впливовістю та характером міжнародних акторів – з їхніми нетотожними позиціями та інтересами. Попередньо «озброєні» загальною, а також конфіденційною інформацією команди зійшлись за столом переговорів з метою виробити компромісний варіант резолюції, що мала б покласти початок врегулювання проблеми Таблленду.

(Усі фото авторства «акредитованого кореспондента» та, за сумісництвом, викладача доц. Кузика П.С.)