До відома студентів І курсу ОС Магістр спеціалізації “Європейське регіональне і місцеве врядування” спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”

27.03.2019 | 23:05

Відповідно до Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення оголошується прийом заяв студентів І курсу ОС Магістр спеціалізації “Європейське регіональне і місцеве врядування” спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” платної форми навчання щодо переводу на вакантне місце державного замовлення.

До заяви потрібно додати такі документи:

• копію залікової книжки;
  • копії документів, що підтверджують належність до пільгових категорій (за наявності);
  • довідку про склад сім’ї та довідку про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї (за необхідності);
  • копії документів, що підтверджують активну участь студента в науковому або громадському житті: грамоти, дипломи, подяки, нагороди тощо (за наявності).

Заяву та відповідні документи потрібно подати в приймальну декана до 3 квітня 2019 року включно.