Зустріч з керівником відділу військово-політичного співробітництва Посольства США в Україні Кейтом Біном

24.10.2018 | 20:14

24 жовтня 2018 року в конференц-залі факультету міжнародних відносин за підтримки Центру американських студій ЛНУ ім. Франка та Посольства США в Україні відбулася зустріч з американським дипломатом, керівником відділу військово-політичного співробітництва Посольства США в Україні Кейтом Біном. Зустріч відбувалась у форматі діалогу зі студентами нашого факультету, тож всі бажаючі мали змогу задавати питання на відповідну тему та отримати вичерпну відповідь.

Найбільшу увагу було зосереджено на обговоренні проблем та перспектив двостороннього співробітництва в політико-безпековій, правоохоронній та військовій сферах між Україною та США, аспектах практичної співпраці між обома країнами. Крім того, учасники зустрічі проаналізували сучасну зовнішньо- та внутрішньополітичну ситуацію в Сполучених Штатах Америки напередодні проміжних виборів в Конгрес, які відбудуться в листопаді 2018 року, а також проблеми сучасної публічної дипломатії в контексті нових глобальних викликів.