Новини

Стажування викладачів кафедри іноземних мов

20.04.2019 | 22:50

Впродовж 8–12 квітня 2019 року доцент кафедри іноземних мов факультету міжнародних відносин Лосєва Ірина Вікторівна пройшла стажування в рамках програми «Еразмус+ КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність». Стажування проходило в університеті Турку, Фінляндія на факультеті педагогічної освіти. В рамках візиту було проведено чотири заняття а англійської мови для студентів факультету та організовано зустрічі із викладачами факультету.

Читати »

Факультет міжнародних відносин започатковує співпрацю із Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка

19.04.2019 | 23:49

17-18 квітня 2019 року на факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка завітали поважні гості – директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ, Надзвичайний і Повноважний Посол  Сергій Корсунський та його заступниця Євгенія Габер. За ініціативи Студентської ради факультету представники Дипломатичної академії провели дві відкриті лекції для студентів і викладачів Львівського університету. Зустрічі відбулися в межах  освітнього заходу «Дипломатичні студії».
Детальніше

Читати »

Оголошення – Науковий семінар і засідання кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів 15.04.19

12.04.2019 | 18:23

У понеділок 15 квітня 2019 року о 15:00 відбудеться НАУКОВИЙ СЕМІНАР кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів на тему “Promoting European Banking Integration”.
Доповідач – Matti Viren, University of Turku, Bank of Finland

Читати »

Міжнародна наукова конференція «Криза сучасної системи безпеки: у пошуках нового міжнародного порядку»

07.04.2019 | 00:04

4-5 квітня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Міжнародна наукова конференція «Криза сучасної системи безпеки: у пошуках нового міжнародного порядку». Співорганізаторами конференції є Львівський національний університет імені Івана Франка, Центр міжнародної безпеки та партнерства, Ягеллонський університет в Кракові, Державна вища східноєвропейська школа в Перемишлі та Польське товариство міжнародних студій.
Детальніше

Читати »

До уваги вступників в магістратуру

29.03.2019 | 23:24

Міністерством освіти і науки затверджено Програми, за якими укладатимуть тести для вступників за спеціальностями 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», 292 «Міжнародні економічні відносини», 293 «Міжнародне право»“.
Детальніше

Читати »

До відома студентів І курсу ОС Магістр спеціалізації “Європейське регіональне і місцеве врядування” спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”

27.03.2019 | 23:05

Відповідно до Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення оголошується прийом заяв студентів І курсу ОС Магістр спеціалізації “Європейське регіональне і місцеве врядування” спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” платної форми навчання щодо переводу на вакантне місце державного замовлення.
До заяви потрібно додати такі документи:

копію залікової книжки;
копії документів, що підтверджують належність до пільгових категорій (за наявності);
довідку про склад сім’ї та довідку про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї (за необхідності);
копії документів, що підтверджують активну участь студента в...

Читати »

Нагородження переможців Олімпіади з іноземних мов

25.03.2019 | 18:08

25 березня 2019 року на засідання Вченої ради факультету відбулося нагородження переможців Олімпіади з іноземних мов.
Переможці Олімпіади з англійської мови:
Владислава Куряча – 1 місце,
Дмитро Мельник – 2 місце,
Уляна Свелеба та Наталія Яцюк – 3 місце.
Переможці Олімпіади з німецької мови:
Софія Роговець та Ярослава Скорбач – 1 місце,
Христина Вантух – 2 місце,
Іванна Зінько – 3 місце.
Вітаємо!

Читати »