Новини

23.11.2017 | 12:25

20 листопада 2017 року у конференц-залі факультету міжнародних відносин відбулася Міжнародна конференція «У Львові я був щасливий. Спадщина Яна Карського, випускника Львівського університету». Організували наукове зібрання Львівський національний університет імені Івана Франка та Освітня фундація імені Яна Карського.

Читати »

Оголошення – Зустріч з представниками «Каліпсо ТУР ЮА»

21.11.2017 | 22:39

Туристичне підприємство «Каліпсо Тур ЮА» пропонує співпрацю зі студентами (яким виповнилося 18 р.) щодо стажування та проходження навчальної і виробничих практик у Республіці Туреччина.
Зустріч та заповнення анкет з представниками «Каліпсо ТУР ЮА» відбудеться 22 листопада 2017 р. о 13:00 год., ауд. №6
За детальною інформацією звертайтеся на кафедру туризму.

Оголошення – Науковий семінар кафедри іноземних мов

20.11.2017 | 08:26

Чергове засідання наукового семінару кафедри відбудеться 23 листопада (четвер) о 10:30. На семінар заплановано обговорення підручника “Міжнародні відносини: Теорія і практика” (Автори: доц. О. Зарума, доц. І. Бик, ас. Н. Дроф’як, ас. О. Толочко).

Фоторепортаж з поїздки до Хотина та Кам’янця-Подільського

17.11.2017 | 11:00

11 листопада з нагоди 25-річчя факультету відбулася поїздка викладачів до Хотина і Кам’янця-Подільського.
Учасники висловлюють подяку профспілковому комітету викладачів та співробітників університету і особисто Марії Петрівні Когут за допомогу в організації.

Читати »

Оголошення – Польсько-українська конференція “У Львові я був щасливий… Спадщина Яна Карського – випускника Львівського університету”.

15.11.2017 | 21:59

20 листопада з 10.00 до 15.00 у конференц-залі факультету міжнародних відносин відбудеться польсько-українська конференція на тему “У Львові я був щасливий… Спадщина Яна Карського – випускника Львівського університету”.
Програма конференції

Серія лекцій професора Рене Верка

06.11.2017 | 20:17

Кафедра європейського права запрошує на серію лекцій проф. Рене Верка (Університет Тарту, Естонія), що відбудуться у 4-8 грудня 2017 р. на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. Лекції відбуватимуться англійською мовою без перекладу. Для участі у заході просимо зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/xocpsUodZbOcWBXx2. Кількість місць обмежена.

Читати »

Семінар-тренінг для викладачів італійської мови як іноземної

05.11.2017 | 00:08

23.10.2017 р. у межах XVII Тижня італійської мови у світі на базі КНУ ім.Т. Шевченка (Інститут філології) відбувся  на тему «Кіно у викладанні італійської мови» під керівництвом  колег з  Венеціанського університету «Ка’  Фоскарі»  –  Фабіо Каон та Анналізи Брікезе. Учасником семінару стала й асистент кафедри іноземних мови факультету міжнародних відносин Олена Горячук.

01.11.2017 | 12:50

24-25 жовтня 2017 року на факультеті міжнародних відносин відбулася ІV Міжнародна наукова конференція “Еколого-економічні проблеми у міжнародній торгівлі”, в якій взяли участь учасники з країн Європи, Азії та Латинської Америки.
Фотозвіт з конференції