Новини

Захисти магістерських робіт спільної литовсько-української програми з міжнародного та європейського права

18.01.2018 | 00:46

16 січня 2018 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся захист магістерських робіт слухачів спільної литовсько-української магістерської програми з міжнародного та європейського права.
Детальніше

Читати »

Оголошення – Міжнародна наукова конференція “Трансформація міжнародної безпеки: сучасні виклики та загрози”

18.01.2018 | 00:37

22–23 березня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться міжнародна наукова конференція “Трансформація міжнародної безпеки: сучасні виклики та загрози”.
Організаторами конференції є Центр міжнародної безпеки та партнерства, факультет міжнародних відносин, Інститут політичних наук і міжнародних відносин Ягеллонського університету в Кракові, Державна вища школа у Перемишлі
за підтримки Польського товариства міжнародних студій.
Напрями роботи конференції: 

регіональна безпека у нових геополітичних концепціях;
механізми та форми багатостороннього міжнародного співробітництва в умовах трансформації сучасної системи відносин та міжнародної безпеки;
міжнародні організації у систем міжнародної безпеки
теоретичні засади трансформації міжнародних...

Читати »

Оголошення – Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна геополітика як виклик для міжнародної безпеки»

04.01.2018 | 11:48

Шановні колеги!
Запрошуємо науковців, які здійснюють науково-практичні дослідження у галузі міжнародних відносин, економіки, права, філософії та культури, до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна геополітика як виклик для міжнародної безпеки», яка відбудеться 10 лютого 2018 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка.
Результати конференції будуть висвітлені у доповідях (тезах) конференції, опублікованих у збірнику матеріалів, а також у міжнародній колективній монографії.
Інформація стосовно деталей участі
З повагою,
Організаційний комітет

Читати »

Науковий семінар кафедри іноземних мов

26.12.2017 | 21:11

26 грудня 2017 року на кафедрі іноземних мов факультету міжнародних відносин відбулося чергове засідання наукового семінару, під час якого було представлено наукову доповідь на тему:
“Чи можлива вербальна агресія без насильства і вербальне насильство без агресії?”
Доповідач: доцент кафедри іноземних мов Оксана Гаврилів.
Доповідь була присвячена лінгвістичному аналізу випадків ненасильницького вживання агресивних мовленнєвих актів (у ролі вигуків, при непрямій вербальній агресії, при “фіктивній вербальній агресії”), а також можливостей вербального насильства без застосування агресивних мовленнєвих актів. Акцент було зроблено на особі слухача/спостерігача  і особливостях...

Читати »

Науковий семінар кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів “Управління міжнародними резервами в країнах Центральної та Східної Європи”

20.12.2017 | 21:51

18 грудня відбувся науковий семінар кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів на тему: “Управління міжнародними резервами в країнах Центральної та Східної Європи”, доповідач – аспірант кафедри Анна Грицишин.

Читати »

Урочисті заходи з нагоди 100-річчя української дипломатії

20.12.2017 | 19:30

Сьогодні, 20 грудня, у Палаці Потоцьких відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 100-річчя дипломатичної служби в Україні за участі представників влади, дипломатів, Генеральних та Почесних консулів іноземних держав, співробітників Представництва МЗС України у Львові та викладачів факультету.
Надзвичайний та Повноважний Посол України, декан факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка Маркіян Мальський у свому виступі розповів про внесок Львівської школи міжнародних відносин у розвиток дипломатичної служби України.
Детальніше на Galinfo.com.ua

Читати »

Оголошення – Науковий семінар кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів 18.12.2017

13.12.2017 | 16:06

У понеділок 18 грудня 2017 року відбудеться черговий науковий семінар кафедри на тему: “Управління міжнародними резервами в країнах Центральної та Східної Європи”.
Доповідач – асп. Грицишин А. Т.

Читати »

Оголошення – Лекція професора Карлоса Флореса «Каталонська криза»

07.12.2017 | 18:38

У четвер 14 грудня о 13.30 у конференц-залі факультету міжнародних відносин відбудеться лекція професора Карлоса Флореса на тему «Каталонська криза». Робоча мова – англійська. Запрошуються усі бажаючі.

Читати »