Новини

Оголошення – Інфодень-тренінг НКП Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій “ГОРИЗОНТ 2020”

06.06.2019 | 13:36

11 червня 2019 року о 14.00 у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться Інфодень-тренінг НКП Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «ГОРИЗОНТ 2020» (особливості програми Horizon 2020, актуальні конкурси, практичні аспекти участі).
Запрошуються усі бажаючі!

Читати »

Оголошення – Лекція-дискусія “75-річчя депортації кримськотатарського народу: наслідки і перспектива визнання актом геноциду судовими органами України”

29.05.2019 | 01:09

29 травня 2019 року о 14.00 у 205 ауд. відбудеться лекція-дискусія “75-річчя депортації кримськотатарського народу: наслідки і перспектива визнання актом геноциду судовими органами України”.
Запрошуємо!

Читати »

Науковий семінар кафедри іноземних мов факультету міжнародних відносин

20.05.2019 | 15:19

20 травня 2019 року на кафедрі іноземних мов факультету міжнародних відносин відбулося чергове засідання наукового семінару.
Асистент Долінська Н.В. виголосила доповідь на тему “Основні вимоги та рекомендації щодо підготовки та складання міжнародних іспитів з англійської мови на рівні В 2 (на прикладі Pearson Test of English (PTE)).”

Лекції у рамках кредитної мобільності Erasmus +

20.05.2019 | 15:10

Протягом 13- 17 травня 2019 на кафедрі іноземних мов факультету міжнародних відносин було проведено цикл лекцій для студентів І-ІІ курсів на тему “American Foreign Policy Trends” професором університету Мінью (Португалія) Joao Jorge Coelho Pereira. Подія відбулася у рамках кредитної мобільності Erasmus +.

Читати »

V Міжнародна наукова конференція «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки»

18.05.2019 | 12:07

На факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка 15–16 травня 2019 року відбулася V Міжнародна наукова конференція «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки», яку організував Центр міжнародної безпеки та партнерства. Співорганізаторами конференції виступили Інститут міжнародних студій Вроцлавського університету, Інститут безпеки та цивільної освіти Педагогічного університету імені Комісії народної освіти у Кракові, факультет соціальних наук Міжнародного Чорноморського університету (Тбілісі), Товариство науковців поляків Литви (Вільнюс). Конференція відбувалася за підтримки Центру інформації і документації НАТО в Україні, Львівської обласної державної адміністрації...

Читати »

Президент України нагородив декана факультету, професора Маркіяна Мальського орденом “За заслуги” ІІ ступеня

10.05.2019 | 16:52

Указом Президента України №188/2019 “Про відзначення державними нагородами України” за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм декана факультету, Надзвичайного і Повноважного посла України, професора Маркіяна Зіновійовича Мальського нагороджено орденом “За заслуги” ІІ ступеня.
Вітаємо!