Бернецька Галина Богданівна

Посада: асистент кафедри іноземних мов

Телефон (робочий): (032) 239-41-98

Наукові інтереси

міжкультурна комунікація перекладу

методика викладання іноземних мов

Публікації

Бернецька Г.Б.  Методичні розробки для студентів 3 курсу  зі спеціальності «теорія  і практика перекладу» / Соціальні діалекти у сучасній французькій мові: – Львів: Видавничий центр факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, 2010. – 52 с.

Бернецька Г.Б.  Методичні розробки для студентів 2 курсу з французької мови як другої іноземної / Тестові завдання з граматики французької мови: – Львів: Інформаційно-методичний  центр факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, 2012. – 50с.

Бернецька Г.Б.  Методичні розробки для студентів 3 курсу з французької мови як другої іноземної / Культура і історія Франції: – Львів: Інформаційно-методичний  центр факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, 2013. – 50с.

Бернецька Г.Б.  Методичні розробки для студентів 3- 4 курсів з французької мови як другої іноземної / Виникнення та поширення франкофонії у світі:- Львів: Інформаційно-методичний  центр факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, 2014. – 52с.

Бернецька Г.Б.  Методичні розробки для студентів 4 курсу з французької мови як  другої іноземної / Принципи французької дипломатії – Львів: Інформаційно-методичний  центр факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, 2015. – 52с.

Уклала рекомендації до навчальних випробувань студентів першого курсу (основна мова) і третього та четвертого курсу(друга іноземна мова).Брала участь у складанні вступного тестування за освітньо – кваліфікаційною програмою « Магістр».Укладала семестрові плани для третього та четвертого курсу ( друга іноземна мова).Укладала робочі програми для другого та третього курсу( французька як друга іноземна мова) .

Біографія

Бернецька Галина Богданівна ( 05.06.1977)

Закінчила у 2002 році Львівський національний університет імені Івана Франка та здобула кваліфікацію філолог – викладач французької мови та літератури.

2003-2006 – викладала французьку мову у приватній гімназії «Еврика».

З  2007 – асистент кафедри іноземних мов факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка.

Викладала на першому та третьому курсі (французька мова як основна), на другому, третьому, четвертому (французька мова як друга іноземна) і курс ТПП (Теорія і практика перекладу) на третьому і п’ятому курсах.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!